داوید ویا و میثم ویا

خاطرات بچه های دهه هفتادی از اسطوره تاریخ فوتبال اسپانیا

 
دوران اوج نزدیک است
نویسنده : میثم - ساعت ٤:۱۱ ‎ب.ظ روز دوشنبه ٢٧ شهریور ۱۳٩۱
 

سلام خوبین خوشین ههههههههه این خنده رو همینجوری کردم نکته انحرافی داشت نیشخند

شرمنده این چند روز نبودم توی این چند روز اتفاقای بسیار خووووووووووشی برای من افتادعینککه مهم ترینش گلزنی امپراطور بود  خوشمزهخدایی آدم حال میکنه این داوید گل میزنه من خوشحالی گلاشو بیشتر دوس دارم گاوچران

اما :

بارسلونا شنبه شب درحالی بازی مقابل ختافه در ورزشگاه کولیسئوم آلفونسو پرس را آغاز کرد که مسی در ترکیب اصلی این تیم نبود. در نهایت این بازی با حضور مسی در تیم و با نتیجه 1-4 به پایان رسید.

در پایان این مسابقه ، تیتو ویلانووا، مربی جوان بارسلوناکه در این بازی هم از حضور برروی نیمکت تیمش محروم بود و بازی را از سکوها تماشا می کرددر جمع خبرنگاران قرار گرفت و گفت:«مهمترین نکته این است که ما از 12 امتیاز ممکن، همه آن را کسب کردیم. ما تلاش کردیم تا بازی را کنترل کنیم و به اندازه کافی صبور باشیم. ما بردیم و شاید حتی می توانستیم بیشتر از این به گل برسیم.»

 

این شروع ایده آلی برای تیتو برروی نیمکت مربیگری بارساست؛ البته خوداو ترجیح می دهد تا به این مسائل فکر نکند. تیتو دراین باره گفت:« من نه این موضوع فکر نمی کنم. ما 4 بازی در لالیگا برگزار کردیم و من فقط نگران این هستم که تیمم این شرایط را حفظ کرده و بهتر شود؛ هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن مانده.»

او درمورد مصدومیت پویول گفت:« یکشنبه تست های بیشتری انجام خواهیم داد؛ به ویژه در زمانی که او کمی استراحت کرده باشد. این مشکلی است که ما همیشه درمورد مدافعان مرکزی مان داشته ایم. می دانیم که پویول چقدر برای ما مهم است. او انسجام و نظم زیادی به خط دفاعی مان می دهد و همیشه حضورش خوب و مثبت بوده.»

تیتو درمورد نیمکت نشینی مسی و حضور تیاگو در ترکیب ثابت بارسا گفت:« من با مسی صحبت کردم. او در اردوی پیش فصل فعالیت زیادی داشت و اندکی خسته بود. می توانست از ابتدا برای تیم بازی کند ولی می خواستیم تیم اصلی مان کمی قبراق تر باشد. من از حضورتیاگو در ترکیب اصلی تیم چندان تعجب نکردم؛ چون می دانم که تیاگو چه قابلیت های زیادی دارد. او در پست اختصاصی اش خیلی به ما کمک کرد.»

بارسلونا در بازیهای خارج از خانه مهمی مثل بازی با اوساسونا و ختافه که در خانه قدرت مضاعفی دارند به نتایج مطلوبی دست یافته. تیتو دراین باره گفت:« این دو زمین از نظر تاریخی، کار را برای تیم های حریف سخت می کنند و هیچ وقت بازی در این زمینها کار آسانی نبوده. همیشه خیلی خوب است که در این ورزشگاه ها به نتیجه مطلبو برسی. وقتی به زمین تیمی می روی که بازی کردن در آن سخت است، همیشه انگیزه بیشتری داری. در این ورزشگاه ها، فضا سردتر از حالت عادی است. ولی در بازی شنبه با ختافه، از همان دقیقه اول ما بهتر بازی کردیم؛ امیدوارم که این نشان دهنده آن باشد که ما به دنبال قهرمانی لالیگا هستیم؛ هرچند که هنوز 34 بازی دیگر مانده.»

بخش پایانی صحبت های تیتو درمورد آلوس و سسک بود:« دانی آلوس برای آنکه تیم بهتر شود، تمام تلاشش را انجام داد. او از برزیل آمده بود و تنها 3 روز از بازگشتش می گذرد و به خاطر خستگی سفر ، کار برایش سخت بود. مونتویا هم خیلی خوب بازی کرد. سسک هم عملکرد خیلی خوبی داشت و از بازی اش واقعا خوشم آمد.»

عکس هاش:

 

معلوم شد دیگه نی نی در راهه قلب(پاری خفت میکنم اگه اینو تکذیب کنی)

خوب دیگه تبریک میگم و فعلا هم بای 

 

 

 

انجمن رو فراموش نکنید

ورود به انجمن هوادران داوید ویا


 
 
داوید ویا: اگر درهر تیم دیگری بودم،الان ثابت بازی می کردم ولی اینجا بارساست
نویسنده : میثم - ساعت ٧:۳٦ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢۳ شهریور ۱۳٩۱
 

 

دانلود کلیپ مصاحبه داوید

مرسی از فرزانه

 

 

 

سلام خوبین؟مصاحبه داوید رو همزمان با تحلیلی من بخونید و فیض ببرید:عینکنیشخند

داوید ویا، فوق ستاره اسپانیایی باشگاه بارسلونا در صحبت هایی اعلام کرد که از اینکه به زندگی عادی بازگشته و هرروز با تیمش تمرین می کند خوشحال است. حتی از اینکه می تواند در سالن کنفرانس خبری حضور یافته و پاسخ سوالات خبرنگاران را بدهد نیز احساس رضایت می کند. ال گواخه بازگشته ولی هیچ عجله ای ندارد.

 

نمیدونم چرا موهاش ریختهخیال باطل

متن گفتگوی او با خبرنگاران را در اینجا مطالعه کنید:

الان که آرام آرام در حال بازگشت به زندگی عادی در دنیای فوتبال هستی، چه حسی داری؟

 

حس خیلی خوبی دارم. حالم بهتر است و انگیزه های زیادی دارم تا سال فوق العاده ای را پشت سربگذارم و کاربردی باشم و به سلامت، شاد و خوشحال باشم.

(امسال آقای گل میشی )از خود راضی

حالا چه چیزی کم داری؟

اندکی زمان می خواهم تا به اوح بازگردم. تقریبا 9 ماه از رقابت ها به دور بودم. حالا هم اگر در هر تیم دیگری بودم، الان بازی می کردم؛ هرچند که خوشبختانه در بارسلونا هستم. اینجا رقابت خیلی سخت و فشرده است و باید منتظر زمان مناسب ایستاد

(زمانم بهت میدن )

بازی بعدی مقابل ختافه است

بله، بدون شک بازی سختی خواهد بود. پارسال در خانه ختافه باختیم. ما بعد از یک شروع خیلی خوب و پیشی گرفتن 5 امتیازی از حریف دیرینه، باید تک تک بازی ها رابه منزله یک فینال ببینیم. بازی سختی خواهد بود و خیلی از بازیکنان ما خسته اند ولی برای برد به میدان خواهیم رفت.

(خدا کنه بازی کنی)

درجناحین خیلی خوب بازی می کنی

ایده خودم همیشه این است که مهاجم تیم باشم ولی الان بعد از حدود یک سال دوری از میادین ورزشی، در هر پستی که مربی بخواهد بازی می کنم. در سیستم بارسا، می توان در پست های مختلفی بازی کرد و بازی کردن برای من مهم است.

(به نظرم من داوید تو سمت راستی که الکسیس بازی میکنه یا نوک خیلی بهتره ظاهر میشه)

این فصل به خودت قول چند گل را داده ای؟

هیچ وقت این کار را نکرده ام و نخواهم کرد. ممکن است گلهای زیادی بزنی ولی زیاد به کار نیایند و از سوی دیگر شاید کم گل بزنی ولی گلهایت کلیدی باشند. من می خواهم که گلهای ویا برای رسیدن به اهداف مورد استفاده قرار بگیرند.

(من که میگم 24)

گواردیولا رفته و تیتو مربی تیم است. این تغییر درتیم محسوس است؟

شرایط کاملا عادی و طبیعی دنبال می شود. پیش از این مربی تیم نقش مهمی داشت. ما از توقعات موجود برای فصل جاری مطلعیم و امیدوارم که بتوانم نشان دهم که می توانم که در یک بازی کامل برای تیم به میدان بروم. حسرت خوردن برای گذشته ارزشی ندارد

(هیچ کس امری نمیشه)خیال باطل

نظرت در مورد راهپیمایی برای استقلال کاتالونیا در روز ملی کاتالونیا چیست؟

من نباید دراین باره نظر بدهم

(به نظر منم کار اشتباهیه)

برای چه پیراهنی راه راه ( شبیه پرچم استقلال طلبان کاتالونیا) برای بارسا تدارک دیده شده

این خبری رسمی نیست

(ایول)

فکر می کنی که با بازگشت تو، وابستگی بارسا به مسی کمتر می شود؟

هرکسی که درکنار مسی باشد، او به گلزنی اش ادامه می دهد؛ آمار و ارقام گلزنی مسی فوق العاده است. او بهترین بازیکن دنیاست و فوق العاده است: مسی بازیکنی بی نظیر است

(مسی هرکی باشه تو الگواخه ای)قلب

هفته بعد در لیگ قهرمانان اروپا مقابل اسپارتاک قرار می گیرید؛ تیمی که هدایتش در دست اونای امری، مربی سابقت در والنسیاست

امری را واقعا دوست دارم و امیدوارم که دراسپارتاک موفق باشد. از دیدن او خوشحال می شوم؛ هرچند که ما تلاش می کنیم که این تیم را شکست دهیم.

(واقعا راس  میگه امری از هر لحاظ خوبه تیپشم فوق العاده ست )

 

 

+انجمن نیاز به فعالیت بیشتر داره اگر هنور عضو نشدین عضو بشین اگر هم عضو شدین و غیرفعالین فعالیت کنید : ورود به انجمن

 

+دانلود آهنگ قبلی  پخش آنلاین به درخواست ملینا:دانلود


 
 
داوید ویا بار دیگر میدرخشد
نویسنده : میثم - ساعت ۱:٠٤ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۸ شهریور ۱۳٩۱
 

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام بازی رو دیدید؟چه سوالی میپرسم 4 نصف شب کی آخه بازی میبینه؟

داوید بازی کرده و گل زده وووووووووووووووووووووووووووووووویی تو بدنم عروسیه الان قهقهه

 

قربونش برم نگاش کن عین جام جهانی خوشگل شده قلب

بازی با عربستان بوده:

اینم متن اصلی:

همزمان با آغاز رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2014 در قاره اروپا و پیگیری این رقابت‌ها در آمریکای جنوبی و شمالی دیدارهای دوستانه‌ای هم در نقاط مختلف جهان برگزار شد.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پیروزی پرگل اسپانیا برابر عربستان و همچنین برد برزیل مقابل آفریقای جنوبی از جمله نتایج مهم بازی‌های دوستانه جمعه شب بود. قطر هم در "آلیانس آره‌نا" با یک گل برابر بایرن مونیخ تن به شکست داد.

 

اسپانیا، قهرمان جهان و اروپا در دیدار برابر عربستان با نتیجه‌ 5 بر صفر به پیروزی رسید. گل‌های این بازی را کاسورلا، پدرو (دو گل)، ژاوی و ویا (پنالتی) به ثمر رساندند. ماتادورها که از سه‌شنبه این هفته‌ در بازی برابر گرجستان رقابت‌های انتخابی جام جهانی را آغاز می‌کنند، در بازی دوستانه برابر عربستان شاهد بازگشت داوید ویا به ترکیب و گلزنی او بودند. این خبر خوشحال‌کننده‌ای برای ویسنته دل‌بوسکه، سرمربی اسپانیایی‌هاست. این بازی یکصدمین مسابقه ملی فرناندو تورس بود؛ هر چند او در این بازی 52 دقیقه بیشتر در میدان حاضر نبود، ولی ششمین بازیکن تاریخ فوتبال اسپانیا پس از آندونی زوبی‌زارتا، رائول گونسالس، ایکر کاسیاس، ژاوی هرناندس و ژابی آلونسو لقب گرفت که در باشگاه 100 تایی‌ها حاضر می‌شود. مهاجم چلسی با داشتن تنها 28 سال و 171 روز سن جوان‌ترین اسپانیایی حاضر در باشگاه 100 تایی‌هاست.

 

برزیل، پرافتخارترین تیم فوتبال جهان و همچنین میزبان آتی جام جهانی در بازی برابر میزبان دور پیشین این رقابت‌ها تنها با یک گل پیروز از میدان خارج شد. تک گل این بازی دوستانه را که در سائوپائولو برگزار شد، هالک مرد 40 میلیون یورویی زنیت سنت پترزبورگ به ثمر رساند. برزیل دوشنبه آینده در دیدار دوستانه بعدی خود برابر چین صف‌آرایی خواهد کرد.

 

در دیگر دیدارهای دوستانه دیگر ازبکستان، از جمله حریفان تیم ملی فوتبال ایران در دور انتخابی جام‌جهانی در خانه خود با 3 گل کویت را شکست داد. فیلیپین هم در خانه سنگاپور با 2 گل به پیروزی رسید.

 

قطر هم در دیداری تدارکاتی برابر بایرن‌مونیخ با یک گل شکست خورد. نیکولا یلیسیچ، بازیکن جوان مونیخی‌ها اندکی پیش از پایان نیمه نخست بازی دروازه دیگر حریف ایران در دور انتخابی جام‌جهانی را باز کرد. قطر در مونیخ خود را برای بازی برابر ازبکستان آماده می‌کند.


 
 
بازگشت امپراطور به تیم ملی اسپانیا
نویسنده : میثم - ساعت ۳:٠۱ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۱ شهریور ۱۳٩۱
 

سلوم خوبین؟ خوشین؟خوش میگذره؟باحال هستین؟داغ هستین؟یا سردین؟از خود راضی

 

عالیجناب امپراطور داوید به تیم ملی  برگشتن تعظیم بفرمایید

 

چاکریم

 

 

اینم متن اصلی:

ویسنته دل بوسکه، سرمربی تیم اسپانیا، فهرست تیمش برای دو دیدار پیش رو مقابل عربستان سعودی و گرجستان را اعلام کرد و در این بین، نام داوید ویا، مهاجم بارسا نیز دیده می شود.

ویا به دلیل مصدومیت، نیم فصل دوم فصل گذشته رقابت ها و همچنین یورو 2012 را از دست داد اما با به دست آوردن آمادگی، بار دیگر به تیم ملی اسپانیا دعوت شد. تورس و سولدادو، دیگر مهاجمان فهرست جدید دل بوسکه هستند.

در مقابل، خوان ماتا، خاوی مارتینس، آلوارو نگردو و فرناندو یورنته، غایبان سرشناس فهرست جدید اسپانیا هستند.

دل بوسکه در گفتگو با خبرنگاران گفت:" حضور ویا در این فهرست اتفاق عادی ای نیست. او به ندرت بازی می کند اما فکر کردیم او فرصت می تواند اعتماد به نفس او را افزایش دهد.

تنها اطلاعاتی که داریم این است که شرایط او خوب است. او بهترین گلزن ماست و مهمتر از همه، فکر می کنیم بهتر است خودش تصمیم گیرد که بازی کند یا نه."

کارلس پویول، مدافع باتجربه بارسا، نیز که در دیدار هفته گذشته تیمش مقابل اوساسونا دچار شکستگی گونه شد، در این فهرست غایب است.

فهرست کامل اسپانیا:

دروازه بان ها: کاسیاس، والدس، په په
مدافعان: رائول آلبیول، جرارد پیکه، سرخیو راموس، خوان فران، آلوارو آربلوا، ایگناسیو مونرئال، جوردی آلبا

هافبک ها: سرخیو بوسکتس، ژابی آلونسو، سسک فابرگاس، آندرس اینیستا، ژاوی، پدرو، بنات اچبریا، سانتی کاسورلا، داوید سیلوا، خسوس ناباس

مهاجمان: روبرتو سولدادو، داوید ویا، فرناندو تورس

 

این چند تا عکس رو نگاه کنید کیف کنید.

 

نفس نکشی وگرنه نفسنتو میگرم زبان

 

داوید رو نگاه کن چیجوری نگاش میکنهقهقهه

از مهراد عزیز به خاطر عکسا ممنونم

 

 

 

در ضمن قهرمانی اتلتیکو مادرید در سوپر کاپ اروپا رو هم به تمام ماتادورهای عزیز تبریک میگم

 

 

فعلا بای

 


 
 
اینی جون تبریک میگم
نویسنده : میثم - ساعت ۱۱:۱٢ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٠ شهریور ۱۳٩۱
 

سلام

 

به تموم اینیستایی ها -کاتالان ها و ماتادوری های  تبریک میگم .

 

به امید افتخارات بیشتر برای بارسا کبیر

 

اینم چند تا عکس از اینی جونمماچ

 

گریس رو نگاه کن قهقههبعد مسی رو نیگا کن چیجوری نگاش میکنه...متفکرقهقهه

مسی رو نیگاه کن بیچاره خیال میکنه خودشه قهقهه

لیونل مسیآندرس اینیستا وگریس رونالدو سه نامزد کسب این جایزه بودند و در مراسم اهدای جایزه حضور یافتند. این سه نفر دیشب در سوپرجام اسپانیا بازی کرده بودند ولی خود را به موناکو رساندند تا در مراسم قرعه‌کشی لیگ قهرمانان، و در اهدای جایزه بهترین بازیکن شاغل در اروپا حاضر باشند.
این جایزه را 53 روزنامه‌نگار اروپایی انتخاب کردند و در مراسم امشب یوفا مشخص شد که برنده نهایی چه بازیکنی است. میشل پلاتینی هم در اهدای جایزه حضور داشت.
از آرا 19 رأی به اینیستا رسید و گریس ومسی  هر کدام 17 رأی کسب کردند.


 

بازم تبریک میگم و فعلا بای... 
 
امپراطور دوست دارم...
نویسنده : میثم - ساعت ٥:٠٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳٩۱
 

سلام سلام قلبخوب هستین؟قلبامشب چی داریم؟خوشمزهکیشمیش قهقههبابا الکلاسیکو داریم دیگه  اگه تیتو بزاره با حضور امپراطور از خود راضیامپراطور دوکست دارم نیشخنددوچت دارم نیشخنددوشت دارمنیشخنداه بابا دوست دارم از خود راضیآها دوست دارم نیشخندآقا من جوگیرم بد جور نیشخندببخشید من این مدت خلاصه خیلی درگیرم کلافهاعصابم خورده بد جور فقط یه الکلاسیکو با طمع داویدی منو سیر میکنه عینکدیگه شایدم یه جورای کم بآپم اما خوب دیگه بعدش دوباره می آپم و جبران میکنم از خود راضی

حالا ولش کن اینا رو داشته باش:از خود راضی

 

فیگورو نیگا از خود راضی

 

خدا...بگیر منو ...یول

 

من تو هر عکسی از این مدل مو حرف نزنم عقده ای میشم مو رو نیگا کن ماشاالله دیدی؟از خود راضی

 

بابا هدفون...خیال باطل

 

منبع:آبجی سعیده

 

خوب دیگه تموم...به امید برد...

 


 
 
نبرد امپراطوری کاتالونیا با رئال مالدیو با فرماندهی شخص امپراطور داوید ویا
نویسنده : میثم - ساعت ٤:٠۱ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٢ شهریور ۱۳٩۱
 

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام واو امشب بارسا بازی داره با مالدیوقهقههبعد چندین ماه منتظر یه هیجان دیگه ام شما رو نمیدونم اما طی 8 ماه اخیر زندگی واسم هیجانی نبود واسه منی که عشق هیجانم بخصوص تو ماشین با سرعت 220 تو اتوبان لایی بکشی واییییییییییی چه حالی میده حیف که هنوز چند سال مونده تا گواهینمامم قهرخوب وارد جزئیات نشیم نیشخندکجا بودیم آها آره دیگه امشب یه شب فوق فوق فوق هیجانی واسه منه شما رو نمیدونم اما من انگار تو بدنم عروسی گرفتن قهقهه100%واسه شما هم همینجوریه چراااااا؟واسه اینکه امپراطور تو بازیه دیگه از خود راضیالبته فکر کنم تو دقایق پایانی

 

امپراطور دوست دارم...

ممنون از پارمیدا واسه آموزشش :انتهای یک ابهامنیشخند

 

                      

سوپرکاپ اسپانیا

نوکمپ

فکرکنم 1 شب یا 22:30 واسه خودمون

 

مروری بر الکلاسیکوهای قدیمی :

 

پجشنبه شب ، بابرگزاری دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا، نبرد برای کسب اولین جام رسمی فصل 3-2012آغاز شد و بارسایی ها این بار با تیتو در رویای رقم زدن فصل تاریخی دیگری هستند.

این سی و یکمین دوره رقابت های سوپرکاپ اسپانیاست و تا به حال بارسایی ها به ده قهرمانی و رئالی ها به 8 قهرمانی دست یافته اند. از سوی دیگر  در صورت قهرمانی بارسا در این تورنمنت، این تیم اولین تیمی خواهد بود که به چهارمین قهرمانی متوالی دراین تورنمنت دست یافته .
رئال مادرید اولین تیمی بود که توانست در سه دوره متوالی سوپرکاپ به قهرمانی رسید.آنها دربین  فصل های  9-1988  تا   1-1990 ( که در فصول 9-1988 و 1-1990 مقابل بارسا به پیروزی رسیدند و در فصل 0-1989 بدون مبارزه به این جام دست یافتند) این افتخار را به دست آوردند و بارسا هم زیر نظر گواردیولا توانست  همین موفقیت را تکرار کند. آبی اناری ها در فصل 10-2009 ، جام قهرمانی سوپرکاپ را از چنگ اتلتیک درآوردند. در فصل 11-2010 با غلبه برسویا حام را مال خود کردند و در فصل 2-2011 هم با شکست دادن رئال مادرید، قهرمان سوپرکاپ اسپانیا شدند.
  در رویارویی های این دو تیم در سوپرکاپ، رئالی ها اوضاع بهتری دارند و در 4مصاف با بارسا دراین تورنمنت در سال های 1988، 1990، 1993 و 1997، به سه برد دست یافته اند. اما آخرین قهرمانی بارسا در این تورنمنت تنها به یک سال قبل و دیداری که هرگز از یادها نمی رود بازمی گرددولی قهرمانی رئالی ها قدیمی تر است. و به فصل 9-2008 برمی گردد.
نکات آماری
بارسلونا با ده قهرمانی در سوپرکاپ اسپانیا، موفق ترین تیم این تورنمنت است
رئال مادرید با 8 قهرمانی، دپورتیوو لاکرونیا با 3 قهرمانی و رئال سوسیداد، اتلتیک بیلبائو، اتلتیکومادرید، مایورکا، والنسیا، ساراگوسا و سویا هر یک با یک قهرمانی در رده های بعدی هستند.
در فصول 7-1986 و 8-1987 این تورنمنت برگزار نشد. چرا که تیمهایی که به این دیدار راه یافته بودند برسر زمان برگزاری بازی به توافق نرسیدند.
 

بارسا جونمه/آبی اناری خونمه

به امید گلزنی امپراطور...                


 
 
عکسای خوشگل از امپراطور داوید
نویسنده : میثم - ساعت ۳:٢٥ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳٩۱
 

سلام خوبین ببخشین من نبودم میدونم همتون کلیپ رو دارید پس نیازی نمیبینم دوباره بذارم 

اما اگه کسی ندیده بره به این آدرس هم انلاین پخش میشه و هم میتونید دانلود کنید:
http://www.aparat.com/v/827890bb525911bc9f68835ceda76ba4295284

مدتها بود که عکس نذاشته بود این آپ تقدیم به تموم داویدی ها گوگولیقلب

چقدر جیگولیه

 

 

برای دیدن بقیه عکسا ادامه مطلب منتظره