داوید ویا و میثم ویا

خاطرات بچه های دهه هفتادی از اسطوره تاریخ فوتبال اسپانیا

 
اگر بارسا به مونیخ نره پس رئال هم حق ورود به آرنا رونداره -رئال1بایرن3در p
نویسنده : North Atlantik - ساعت ۱٠:۳٥ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٧ اردیبهشت ۱۳٩۱
 

رئال مادرید 2 (3) – بایرن مونیخ 1 (3)*: بمب‌گذاری در برنابئو!

سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام گرم به همه دوستان بالاخره بایرن انتقام ما رو از مادریدی ها گرفت و اونا رو حذف کرد انصافا بازی خوب پر هیجان و با موقعیت های گل زیاد بود که خوشبختانه در ضربات پنالتی که من خیلی خیلی هیجان داشتم وحتی تا مرز سکته هم رفتم بایرن تونست زئال رو با درخشش مانوئل نویر و پنالتی خراب کردن های رئالی  همچون پنالتی کریس غازه  3-1ببره و انتقام یکی از تیم هایی که در برابر بارسا ضد فوتبال بازی کردن رو بگیره البته انتقام از چلسی ضد فوتبال هنوز مونده باید چلسی رو هم بایرن در هم بکوبونه تا دلمون حداقل یه زره خنک بشه

این هم گزرارش بازی از زبان سایت گل :دیداربرگشت تیم های فوتبال رئال مادرید اسپانیا و بایرن مونیخ آلمان در چارچوب نیمه نهایی لیگ قهرمانان باشگاههای اروپا در پایان نود دقیقه و دو وقت اضافی، با حساب دو بریک بسود تیم میزبان به پایان رسید و بناچار سرنوشت این بازی به وقت ضربات کشیده شد.

در ضربات پنالتی ، تیم بایرن مونیخ با حساب سه بریک از سد حریف گذشت تا حریف چلسی انگلیس در بازی نهایی شود.

الابا ، ماریو گومز و باشتن شوان اشتاینگر برای بایرن مونیخ در ضربات پنالتی گلزنی کردند و ژابی الونسو تک گل تیم میزبان را رقم زد. در ضربات پنالتی تونی کروس از تیم بایرن مونیخ و کریستیانو رونالدو ،‌کاکا و سرخیو راموس از تیم رئال مادرید نتوانستند به گل برسند .

این دیدار حساس در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شهر مادرید برگزار شد که تیم رئال مادرید با حساب دو بریک به برتری رسید تا نتیجه بازی رفت تکرار شود.

کریستیانو رونالدو مهاجم فرصت طلب تیم میزبان در دقایق 5 (‌پنالتی ) و 13 توانست دروازه تیم بایرن مونیخ را باز کند .همچنین ارین روبن بازیکن هلندی تیم میهمان در دقیقه 26 از روی نقطه پنالتی تک گل تیمش را در نیمه نخست رقم زد.

تیم بایرن مونیخ در بازی رفت با نتیجه دو بریک به برتری رسیده بود .

دیدار نهایی روز 31 اردیبهشت ماه جاری در ورزشگاه الیانس اره نا شهر مونیخ برگزار می شود که بایرن مونیخ و چلسی در این بازی به مصاف هم خواهند رفت تا چهره تیم قهرمان را مشخص کنند.