داوید ویا و میثم ویا

خاطرات بچه های دهه هفتادی از اسطوره تاریخ فوتبال اسپانیا

 
داوید ویا پیشنهاد فدراسیون را مبنی بر حضور در اردوی و تمرینات تیم ملی رد کرد
نویسنده : میثم - ساعت ٢:٥٦ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٦ خرداد ۱۳٩۱
 

سلام بچه ها خوبین؟فدراسیون به داوید و پویول پیشنهاد داده بود که اونا به اردو وتمرینات بیان و با ماتادورها تمرین کنن اما اونا این پیشهناد رو رد کردن

 

داوید ویا

متن کامل این خبر به شکل زیره

 

اوید ویا و کارلس پویول، ستاره های مصدوم باشگاه بارسلونا و تیم ملی اسپانیا، دعوت فدراسیون فوتبال این کشور که از سوی ماریا خوسه کلارامونت ، یکی از مدیران تیم ملی مبنی بر حضور این دو در اردوی تیم ملی اسپانیا در لهستان ارائه شده بود را رد کردند.

در طول این روزها صحبتهایی مبنی بر احتمال حضور و همراهی این دو بازیکن در اردوی ماتادورها، به رغم مصدومیتشان به گوش می رسید.

چرا که بیسنته دل بوسکه و همچنین مسئولان فدراسیون فوتبال اسپانیا از اهمیت و حضور پویول و ویا دراردوی ماتادورها مطلع هستند. دراین میان پویول و ویا با تشکر از دعوت به عمل آمده ، تصمیم گرفتند تا به این دعوت پاسخ رد بدهند.

این دو بازیکن مصدوم روز جمعه و در اولین روز اردوی ماتادورها در شهرک ورزشی لاس روساس با هم تیمی هایشان دیدار کرده بودند.

البته پویول و ویا اعلام کرده اند که در صورتی که اسپانیا به عنوان قهرمانی یورو2012 برسد، در جشن های این تیم شرکت خواهند کرد.

البته مسئولان فدراسیون فوتبال اسپانیا اصرار فراوانی برمتقاعد کردن این دو بازیکن برای حضور در اردوی تیم ملی اسپانیا در یورو و همراهی هم تیمی هایشان داشتند ولی دل بوسکه اخیرا مخالفتش را بااین ایده اعلام و گفته بود:« این موضوعی است که می تواند به مقایسه های غیرقابل قبول منتهی شود.»

نمیدونم شاید دل بوسکه نذاشته

 

 

 

نکات:

 

فکر کنم غزاله بود که درخواست مراسم معارفه داوید ویا رو کرده بود قبلا گذاشته بودم

اینم آدرسش:کلیک کن