داوید ویا و میثم ویا

خاطرات بچه های دهه هفتادی از اسطوره تاریخ فوتبال اسپانیا

 
اسپانیاvsفرانسه -پیش بازی
نویسنده : میثم - ساعت ٦:٢٥ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳٩۱
 

سلام برو بچ بازی دیشب رو دیدید؟عجب گلی زد ایبراتعجبخیلی قشنگ بود به هر حال اینو بگم که اسپانیا با فرانسه تو مرحله اول حذفی به هم خوردن دل بوسکه گفته فرانسه تیم خطرناکیه .

متن اصلی:

                                                  

- ویسنته دل بوسکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا، معتقد است قرار گرفتن مقابل فرانسه در مرحله یک چهارم نهایی آزمون دشواری برای تیمش خواهد بود.

اسپانیا با پیروزی 1-0 مقابل کرواسی به عنوان تیم اول راهی مرحله یک چهارم نهایی یورو 2012 شد و فرانسه نیز علی رغم شکست 2-0 شب گذشته مقابل سوئد، به عنوان تیم دوم جواز حضور در مرحله بعد را به دست آورد.

دل بوسکه از هم اکنون نگران تیم باکفیت لورن بلان است و اعلام کرد که برای آماده کردن تیمش برای این دیدار نیاز به زمان دارد.

او در گفتگو با اوندا سرو گفت:" ما می دانیم که آنها با ما در یک سطح هستند و دیدار دشواری خواهیم داشت. فرانسه نسبت به جام جهانی 2010 پیشرفت زیادی داشته است.

آنها تغییرات زیادی داشتندو بازیکنان فوق العاده ای مانند بنزما، بن عرفا، نصری، مالودا و ریبری را در اختیار دارند. این یک بازیکن بزرگ واقعی است و همه ما برای آن آماده هستیم. ما برای آماده سازی برای این دیدار نیاز به زمان داریم و باید فکر کنیم تا با بهترین ترکیب به این دیدار برویم."

دیدار دو تیم شنبه شب در دونتسک برگزار خواهد شد.

 

 

 

و البته یه خبر دیگه اینکه اینیستا -فابرگاس-چاوی-داوید سیلوا جز 20 بازیکن برتر مرحله گروهی شدند

Andres Iniesta

 

 

 

ماتادورها بار دیگر میدرخشند.مطمئن باشید.

 

 

نکات:

 

:3 و 4 و 5 تیر در اعتراض به گرانی و تورم نان و شیر خریداری نمیکنیم

 

فقط 3 روز باهم متحد باشیم.لطفا اطلاع رسانی کنیم!!!