داوید ویا و میثم ویا

خاطرات بچه های دهه هفتادی از اسطوره تاریخ فوتبال اسپانیا

 
احتمال رفتن داوید ویا به چلسی بیشتر شد
نویسنده : میثم - ساعت ٥:۳۳ ‎ب.ظ روز جمعه ۱٩ آبان ۱۳٩۱
 

روزنامه دیلی استار در گزارشی به این نکته اشاره کرده که رابطه نه چندان خوب مسی و ویا باعث شده تا گلزن اسپانیایی به فکر ترک نوکمپ بیفتد

ن طور به نظر می رسد که جر و بحث لیونل مسی با داوید ویا در دیدار 4شنبه شب این تیم در سلتیک پارک و مقابل سلتیک گلاسکو، تاثیر بدی برروی ویا داشته و حالا طبق گزارش منتشره در روزنامه دیلی استار، ویا به فکر ترک تیم کاتالان افتاده. این روزنامه انگلیسی معتقد است که این ماجرا باعث شده تا ویا به باشگاه چلسی نزدیک تر شود؛ البته این اولین باری نیست که نام ویا و چلسی با هم مرتبط می شوند؛ چند ماهی است که سران باشگاه چلسی به فکر جذب ویا هستند و حالا با این ماجراهای پیش آمده، گویا او یک گام دیگر به چلسی نزدیک تر شده است

روزنامه آ.اس با بازتاب خبر دیلی استار به این نکته اشاره کرده که داوید ویا حالا به آینده اش فکر می کند و می داند که تابستان پیش رو، ممکن است مهاجم جدیدی به بارسا بیاید. چرا که این روزها صحبت های فراوانی درمورد احتمال انتقال نیمار، فالکائو و...به نوکمپ به گوش می رسد و همین باعث خواهد شد که او مبدل به یک بازیکن نیمکت نشین شده و دقایق کمتری برای بارسا به میدان برود.همین موضوع سبب شده تا ویا تدریجا چمدان هایش را ببندد.

از سوی دیگر سران چلسی با دقت تمام اوضاع ویا را زیر نظر دارند. آنها که دربازار تابستانی دیدیه دروگبا را به فروش رساندند و روملو لوکاکو را به تیم دیگری قرض دادند، حالا تنها تورس را به عنوان مهاجم نوک دارند و به نظر می رسد که دی متئو از تصمیمات تیمش در بازار نقل و انتقالات پشیمان است و به دنبال جذب مهاجم قدرتمندی مثل ویا افتاده.

 

 

مسی هیچ وقت چشم دیدن یک مهاچم گلزن کنار خودشو نداره قهراز 45 موقعیت 40 تاش رو میدن مسی تو موقعیت تک به تک قرار میگره و گل به خدا هر فورواردی دیگه هم باشه و این همه موقعیت گیرش بیاد بایدم گل کنه.

 

هر چند که من فکر میکنم داوید با درخشش در این فصل نشون میده که مسی فقط و فقط با موقعیت های زیادی که بهش میدن گلزن  شده و به اصطلاح بهترین بازیکن جهان شده.مسی هیچی نیست به خدا فقط موقعیت خیلی زیادی بهش میدن.