داوید ویا و میثم ویا

خاطرات بچه های دهه هفتادی از اسطوره تاریخ فوتبال اسپانیا

 
داوید ویا :تنها جامی بود که کم داشتم
نویسنده : North Atlantik - ساعت ۱۱:٢٥ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٩ آذر ۱۳٩٠
 

داوید ویا ، ستاره اسپانیایی باشگاه بارسلونا این روزها با شکستگی استخوان قوزک پایش دست و پنجه نرم می کند و در انتظار آن است که در عصر روز دوشنبه زیر تیغ جراحی برود

ویا دیدار فینال جام باشگاه های جهان میان بارسا و سانتوس را از طریق تلویزیون تماشا کرد و شاهد برد 0-4 هم تیمی هایش بود. تا بدین ترتیب   تنها جامی که در کارنامه ورزشی او کم داشت ، در کارنامه ورزشی اش ثبت شود.

داوید ویا در پایان این دیدار درصفحه فیس بوکش نوشت:« الان قهرمان دنیا هستیم.عجب بازی ای بود. از تمام هم تیمی هایم، اعضای کادر فنی و تمام کاروان باشگاه بارسلونا به خاطر کسب این جام تشکر می کنم. این تنها جامی بود که در ویترین ورزشی ام آن را کم داشتم. به علاوه به خاطر تمام محبت هایی که قبل، در جریان و در پایان بازی به من داشتیند تشکر می کنم. الان باید این قهرمانی را جشن گرفت.این به من برای جراحی روز دوشنبه قدرت زیادی می دهد. همه تان رادر آغوش می گیرم.»

بازیکنان بارسلونا قبل از آغاز بازی فینال با پیراهنهایی که روی آن نوشته شده بود:« قوی باش ویا» گام به زمین چمن گذاشتند تا به هم تیمی شان روحیه بدهند. ویا روز دوشنبه و زیر نظر دکتر کوگات قوزک پایش را جراحی خواهد کرد.

David Villa en el hospital