اسپانیاvsفرانسه -پیش بازی

سلام برو بچ بازی دیشب رو دیدید؟عجب گلی زد ایبراتعجبخیلی قشنگ بود به هر حال اینو بگم که اسپانیا با فرانسه تو مرحله اول حذفی به هم خوردن دل بوسکه گفته فرانسه تیم خطرناکیه .

متن اصلی:

                                                  

- ویسنته دل بوسکه، سرمربی تیم ملی اسپانیا، معتقد است قرار گرفتن مقابل فرانسه در مرحله یک چهارم نهایی آزمون دشواری برای تیمش خواهد بود.

اسپانیا با پیروزی 1-0 مقابل کرواسی به عنوان تیم اول راهی مرحله یک چهارم نهایی یورو 2012 شد و فرانسه نیز علی رغم شکست 2-0 شب گذشته مقابل سوئد، به عنوان تیم دوم جواز حضور در مرحله بعد را به دست آورد.

دل بوسکه از هم اکنون نگران تیم باکفیت لورن بلان است و اعلام کرد که برای آماده کردن تیمش برای این دیدار نیاز به زمان دارد.

او در گفتگو با اوندا سرو گفت:" ما می دانیم که آنها با ما در یک سطح هستند و دیدار دشواری خواهیم داشت. فرانسه نسبت به جام جهانی 2010 پیشرفت زیادی داشته است.

آنها تغییرات زیادی داشتندو بازیکنان فوق العاده ای مانند بنزما، بن عرفا، نصری، مالودا و ریبری را در اختیار دارند. این یک بازیکن بزرگ واقعی است و همه ما برای آن آماده هستیم. ما برای آماده سازی برای این دیدار نیاز به زمان داریم و باید فکر کنیم تا با بهترین ترکیب به این دیدار برویم."

دیدار دو تیم شنبه شب در دونتسک برگزار خواهد شد.

 

 

 

و البته یه خبر دیگه اینکه اینیستا -فابرگاس-چاوی-داوید سیلوا جز 20 بازیکن برتر مرحله گروهی شدند

Andres Iniesta

 

 

 

ماتادورها بار دیگر میدرخشند.مطمئن باشید.

 

 

نکات:

 

:3 و 4 و 5 تیر در اعتراض به گرانی و تورم نان و شیر خریداری نمیکنیم

 

فقط 3 روز باهم متحد باشیم.لطفا اطلاع رسانی کنیم!!!

 

 

 

/ 41 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
l203#ina

فکر کنم دوس داشتی نبودم اما من بیکار تر از این حرفففففففففففففام...... اوووووووورین...جاییزه میخوای؟؟؟!!!!

leila

من که دوست دارم اسپانیا قهرمان شه بعدش داویدو ببینم ولی خوب آدم باید واقع بین باشه ما این دو تا بازیو به زور بردیم و با کمی شانس اول شدیم، فرانسه تیم کمی نیست!!! راستی این چند وقت تو تلویزیون تفسیر فوتبال اسپانیا از داوید هیچ کسی حرف نزد؟؟؟

l203#ina

گفتم بدم دیگه......حالا چی میخوای؟؟؟؟

l203#ina

دوست خوبممممممممممممممممممممممییییییییی.خرهههههه خوب بود؟؟؟!!!![قلب]

دختری از اسپانیا

ژاوی!این دیگه خودمم....گفتم شاید اگه خودم بیام و آبجیمو نفرستم حرفمو قبول کنی...فهمیدی؟ژاوی!من ژاوی ام!ژ-ا-و-ی!اوکی؟

دختری از اسپانیا

خوبه![تایید]آفرین!

دختری از اسپانیا

الا میدونی چیه؟یه بارسایی خوب و باحال باید حرف بازیکن تیمشو گوش بده!خب...بنده میرم با برو بچ تیممون بازی آلمانو ببینیم...آبجی بنده هم الان میاد!

دختری از اسپانیا

سلام!بازی آلمان چن دقه دیگه شروع میشه دعا کن ببازن حال پسرعمه ام گرفته شه!!!واااااای چه شود!تا یه ماه هی بیادش میارم![نیشخند]

دختری از اسپانیا

برد[عصبانی]ااااااااه...[گریه]اونم4-2!!خدااااایاااااا...شر این نژاد پرستها رو از سر ما کم کن...آمین![ناراحت][گریه]

دختری از اسپانیا

بد نمیگی...ولی من هدفم ضایع شدن پسر عمه مه!هر چند ضایع شدن مقابل اسپانیا دلچسب تره!!!ههههههه!وااااای چه شود اگه به فینال برسن و ... ببریم...آخ خدایا این آلمان و به فینال برسان!آمین![رویا]