داوید ویا هیچگاه تحقیر را نمیپذیرد

سلام چی بگم ؟چی میتونم بگم؟واقعا این حقه بازیکنیه که این همه برای یه تیم زحمت میکشه؟واقعا یعنی چی ؟؟؟چرا بارسا همیشه قاتل فوراوارد نوک بوده و هست؟چرا کسی که همه پاسا به اون ختم میشه و 90 دیقه ثابت بازی میکنه  تو 30 تا موقعیت 2 گل میزنه میشه بهترین بازیکن و همه میگن این بهترین بازیکنه؟چرا؟ چرا وقتی داوید رو دیقه 75 به بعد تو بازی میزارن تازه از 1 پاسی که بهش میدن گل میزنه باید اینجوری جوابشو بدن؟ این چراها داره تو سرم هی میچرخه و میچرخه اما...ج واسشون پیدا نمیکنم

 روزنامه اسپورت چاپ کاتالان نوشت باشگاه بارسلونا برای ماندن داوید ویا در این تیم در فصل آینده شروطی قائل شده است.

باشگاه بارسلونا به ویا اعلام کرده علاقمند به تمدید قرارداد این بازیکن است اما به شرطی که او قبول کند مانند دوره حضور هنریک لارسن مهاجم مطرح سوئدی در بارسا (2004 تا 2006) یک ذخیره طلایی باشد.

در این صورت ویا به عنوان مهاجم چهارم یا پنجم تیم محسوب خواهد شد.

قرارداد ویا که دسامبر آینده 32 ساله می شود ، با باشگاه بارسلونا در ژوئن 2014 به اتمام می رسد و اگر ویا این شرط را نپذیرد بارسا در تابستان به فکر فروش او خواهد افتاد.

ویا تابستان 2010 از والنسیا به بارسا منتقل شد.

اما ال اگواخه هنوز اونقدر ستاره هست که این تحقیر رو قبول نکنه

هنوز انقدر محبویت داره ...

هنوز تو اوجه و میتونه تا ابد برترین فوراوارد تاریخ فوتبال اسپانیا باشه

در ضمن سرش خیییییییییییییییییییییلی شاخ بود از خود راضی

 

 

/ 1 نظر / 21 بازدید
فاطمه

سلام علیکم!چه عجب که اومدی! من اینا رو نمیدونستم... بنظرم دیگه داوید باید بره..دورانش تو بارسا به اتمام رسیده... امیدوارم هر جایی که میره همچنان برترین فوروارد تاریخ فوتبال اسپانیا باقی بمونه!